Kidmobile.pl

Ubrania dla dzieci

Ubrania dla chłopców

Kolekcje ubranek dla dzieci

Kolekcje ubranek dla dzieci

Kolekcje ubranek dla dzieci

Kolorowa, wygodna, z nadrukami – takie skojarzenia najczęściej przywołuje odzież dziecięca. Rzeczywiście, w ten sposób projektowanych jest większość kolekcji dziecięcych. Intensywna, bogata kolorystyka obejmująca wszystkie odcienie tęczy pobudza dziecięce zmysły, a ciekawe wzory przykuwają uwagę. Zwłaszcza, jeśli chodzi tu o popularne nadruki, np. z postaciami z ulubionych dziecięcych bajek, filmów czy komiksów.

Takie ubranka na licencji mają wielu małych zwolenników. Jednak nie wszystkie ubranka dziecięce to pstrokate ciuszki. Drugi rodzaj kolekcji dziecięcych stanowią ubranka stonowane, o bardziej klasycznych krojach i deseniach. Ta odzież przypomina ubrania dla dorosłych. Paleta bieli, szarości czy czerni z dodatkiem pasteli, a także materiały, takie jak dżins jedwab, na pierwszy rzut oka kojarzą się właśnie z kolekcjami dla dorosłych.

Marynarki dla chłopców i dziewczynek, eleganckie sukienki czy kamizelki, modne legginsy i tuniki wydają się być zapożyczone z działów odzieży damskiej i męskiej. Wiele dzieci, jak i rodziców bardzo ceni sobie taką 'poważniejszą' konfekcję. Ważną kategorię odzieży dziecięcej stanowi również konfekcja sportowa. Nieskomplikowane kroje, monochromatyczne materiały i minimalizm pod względem deseni to cechy charakterystyczne ubrań sportowych. Ich najważniejszym atrybutem jest jednak wygoda. Niedopasowane, luźniejsze kroje i przyjemne dla skóry tkaniny, takie jak bawełna, to gwarancja komfortu podczas wszelkich zajęć, co jest bardzo ważne biorąc pod uwagę, jak aktywny tryb życia prowadzą dzieci. Dresy, t-shirty czy bluzy to idealny wybór zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki na wiele okazji – w domu, na podwórko czy na zajęcia ruchowe.

Niezależnie od tego, jaki styl preferuje dziecko i jego rodzice, dobre ubranka dla dzieci powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o wygodę oraz swobodę ruchów malucha.

Share this post