Kidmobile.pl

Ubrania dla dzieci

Akcesoria dla dziewczynek

Bajki Disneya

Bajki Disneya

Disney to zdecydowanie najpopularniejsza wytwórnia bajek i filmów dla dzieci. Produkcje tej marki są znane już od dziesięcioleci i od początku istnienia fascynowały kolejne pokolenia. Najstarsze i zarazem najpopularniejsze postacie z tego uniwersum to oczywiście Myszka Miki i Kaczor Donald. Przez lata przeszły prawdziwe metamorfozy, fartuch z folii a ich wizerunek dopasowywany był do panujących trendów.

Nowe zdobycze techniki oraz innowacje zmieniające oblicze filmów animowanych pociągnęły za sobą również przemianę bohaterów, ze skromnych kreskówkowych stworów w bajecznie kolorowe, trójwymiarowe postaci. Dzięki temu Disneyowi udało się stworzyć wielopokoleniową legendę. Nie oznacza to jednak, że wytwórnia skupiła się tylko na tych pierwszych bohaterach. Wręcz przeciwnie, prężnie funkcjonująca marka co roku wypuszcza coraz to nowsze produkcje, a każda z nich okazuje się być hitem. Począwszy od klasyków, takich jak Mała Syrenka, Król Lew czy Kopciuszek, aż po nowsze produkcje, np.

Toy Story, Auta czy Merida Waleczna, wszystkie bajki Disneya znajdują małych fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że nie tylko same bajki – dvd, programy telewizyjne czy książki, zabawki, ale też wszelkie inne przedmioty na licencji Disneya, takie jak ubranka dla dzieci, meble i wiele innych, cieszą się tak ogromną popularnością.

Share this post