Kidmobile.pl

Ubrania dla dzieci

Akcesoria dla dziewczynek

Ubrania na licencji Marvela

Ubrania na licencji Marvela

Komiksy i powstające na ich podstawie animacje oraz filmy to ogromne źródło inspiracji. Jednym z największych wydawnictw komiksowych na świecie – i zarazem najbardziej znanych – jest Marvel. Jest to zresztą jedna z filii wytwórni Disneya, co samo w sobie jest gwarancją sukcesu. Do tego uniwersum zaliczają się legendarni superbohaterowie, którzy od lat fascynują dzieci, młodzież, a nawet dorosłych.

Na początku największym zainteresowaniem cieszyły się komiksy, z czasem zaczęły powstawać bajki oraz spektakularne, ekranizowane z rozmachem na miarę XXI wieku filmy na kanwie komiksów Marvela. Te superprodukcje – hity kinowe ostatnich lat, takie jak The Avengers, X-Men czy Iron Man, przywróciły modę na uniwersum Marvela. Dlatego też dzisiaj ogromną popularnością cieszą się ubrania inspirowane tymi komiksowymi motywami. Znajdziemy ja zarówno w działach z odzieżą dla dorosłych, jak i w asortymencie dziecięcym.

T-shirty, bluzy czy koszule na licencji Marvela cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród chłopców. Spider-man, Hulk, Iron Man czy Kapitan Ameryka to znani i lubiani na całym świecie bohaterowie, często wykorzystywani jako motywy zdobiące ubrania. Każdy chłopiec marzy przecież o tym, aby być superbohaterem.

Share this post