Kidmobile.pl

Ubrania dla dzieci

Akcesoria dla chłopców

Kąpielówki dla dzieci

Kąpielówki dla dzieci

Kapielowki dla dzieci

Wypad na basen, wycieczka nad jezioro czy wczasy nad morzem to doskonałe okazje do takich uwielbianych przez dzieci kąpieli wodnych. W każdej z tych sytuacji potrzebne jest jednak odpowiednie wyposażenie, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i higienę przebywania nad wodą. Dmuchane koła, odpowiednie kosmetyki i ciepły ręcznik to niezbędne artykuły, podobnie jak kąpielówki. Stroje kąpielowe dla dzieci dostępne są dzisiaj w różnych modelach. Dla chłopców największą popularnością cieszą się bokserki i spodenki, a dla dziewczynek stroje jednoczęściowe oraz bikini, czyli dwuczęściowe.

Kapielowki dla dzieci

Często kolorowe, z zabawnymi aplikacjami i modnymi nadrukami, np. z bajkowymi postaciami, doskonale wpisują się w dziecięce gusta. Jednakże kąpielówki dla dziecka powinny być przede wszystkim wygodne i uszyte z wysokiej klasy materiału. Rozciągliwa, ale trwała tkanina podszyta np. miękką bawełną zapewni dziecku komfort podczas aktywności w wodzie i na plaży. Prosty krój, bez zbędnych zapięć, detali i skomplikowanych wiązań, sprawi, że dziecko samo będzie w stanie szybko założyć strój, a ten będzie przez cały czas przylegał do ciała i np. nie rozwiązywał się czy spadał. Jednakże nowoczesne kąpielówki dla dzieci mają dużo więcej zadań niż tylko zakrywanie ciała. Warto zwrócić uwagę na stroje szybkoschnące. Specjalny materiał sprawia, że wilgoć ze stroju szybko się ulatnia, a to chroni organizm dziecka przed wyziębieniem.

Ponadto dobrej jakości kąpielówki posiadają również filtr przeciwsłoneczny, co doskonale sprawdzi się na plaży czy nad jeziorem. Chloroodporne stroje będą z kolei doskonałym rozwiązaniem na basenie. Odpowiedni strój pozwoli dziecku w pełni korzystać z wszelkich atrakcji wodnych.

Share this post